Спортивний Майданчик – Подарунок Від «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Для Студентів Університету-Переселенця.

1 вересня активісти Покровської міської організації політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» за підтримки однойменного Благодійного фонду подарували спортивний майданчик студентам Донецького національного технічного університету.

ДонНТУ – один з найбільших вузів Донбасу – був змушений стати переселенцем, переїхавши до Покровська, буквально на ходу налагоджуючи навчальну інфраструктуру для студентів. Саме тому голова Покровської організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Швайко запропонував встановити спортивні тренажери на території вузу – ближче до студентів.

«Ми з радістю відгукнулися на ініціативу нашого однопартійця Олександра Швайка. Ідеологічно важливо, щоб молодь України була здоровою та міцною. Також дякую керівнику Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» Ганні Левчук, яка знайшла не тільки матеріальні засоби для закупівлі спортивного обладнання, але й час для участі у відкритті майданчика! – зазначив Олександр Соловйов, Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА». – Покровськ – це моя батьківщина. Тут я народився, виріс, працював. Тут займався спортом і продовжую це робити щодня. Тому фізкультура  та спорт для мене – не порожній звук. Саме спорт загартовує волю до перемоги! Вітаю всіх з початком нового навчального сезону! Нехай процвітає університет, нехай росте добробут викладачів і студентів!»

Директор Благодійного фонду Ганна Левчук теж привітала «винуватців» заходу – студентів – з Днем знань: «Новий навчальний рік – це не тільки нові предмети, лекції та сесії, це – народження нових планів і амбіцій! І я хочу побажати вам реалізувати всі свої найвищі амбіції, адже саме від ваших досягнень залежить успішність і конкурентоспроможність України в найближчій перспективі. Від імені БФ «РОЗУМНА СИЛА» я дякую активістам Покровська, на чолі з Олександром Швайком, і керівництву ДонНТУ за плідну співпрацю. Приємно спостерігати результати праці дуже багатьох людей, які прагнуть перетворити життя навколо себе».

Олександр Швайко, голова Покровської міської організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ», найкращий тренер року Донецької області, широко відомий своєю діяльністю щодо популяризації здорового способу життя серед дітей і молоді.

«Як я і раніше заявляв, для нашої політичної сили спорт – один з пріоритетних напрямків, розвитку якого, на наше глибоке переконання, необхідно всіляко сприяти. Спортивна і здорова молодь є запорукою нашого майбутнього. Однак вся структура спортивного виховання в нашій країні потребує глибокого, докорінного реформування. Наша акція «Спорт – дітям» – це перший і дуже важливий крок до початку таких реформ, і зробила його саме «РОЗУМНА СИЛА», – зазначив Олександр Швайко.

Нагадаємо, політична партія «РОЗУМНА СИЛА» є ініціатором всеукраїнської акції «Спорт – дітям» та виступає організатором спортивних турнірів, конкурсів, чемпіонатів, а також різних заходів з налагодження спортивної інфраструктури на місцях: облаштування спортивних залів, майданчиків. Мета акції – залучення підростаючого покоління до спортивних ініціатив та ідеалів здорового способу життя.